Április 28-án rendezte meg iskolánk az első Föld napja versenyét, amelyre városunk iskoláit hívtuk meg. A versenyen minden isaszegi iskolából 3-3 fős 7. osztályos csapat versenyzett. Ezen a kedd délutánon a Földünket érintő globális célokat helyeztük a középpontba. A felkészült tudást érintő szórakoztató feladatok mellett minden csapat 1-1 plakáttal készült. A plakátok bemutatásával olyan témákat érintettünk, mint egészség és jólét, fenntartható városok vagy megújuló energiák a mindennapjainkban. A diákok nemcsak a tudásukról hanem a tájékozottságukról is számot adtak. Eredményesen, élménydúsan zártuk a napot! ,
Gratulálok a csapatoknak és a felkészítő tanáraiknak!







