Május 13-án iskolánkba látogatott a „VAN ITTHON TEJ” programot koordináló szervező csapat.
A program célja, hogy megszeretesse a gyerekekkel a tejfogyasztást és bemutassa a tejtermékek sokféleségét az egészséges táplálkozásban. A programon iskolánk 3-6. osztályos tanulói vettek részt. Először egy dietetikus tartott előadást, amelynek keretében megismerkedhettek az egészséges életmóddal és a tejfogyasztás fontosságával.
Interaktív élményállomásokon keresztül kipróbálhatták a tehénfejést, virtuális szemüvegen keresztül tejszív matricát ragaszthattak tejtermékekre valamint feladatokat oldhattak meg tableteken.
A gyerekek nagyon élvezték és új ismeretekkel gazdagodtak a nap folyamán!











