„VAN ITTHON TEJ” PROGRAM A DAMIBAN

0 Comments

Május 13-án iskolánkba látogatott a „VAN ITTHON TEJ” programot koordináló szervező csapat.

A program célja, hogy megszeretesse a gyerekekkel a tejfogyasztást és bemutassa a tejtermékek sokféleségét az egészséges táplálkozásban. A programon iskolánk 3-6. osztályos tanulói vettek részt. Először egy dietetikus tartott előadást, amelynek keretében megismerkedhettek az egészséges életmóddal és a tejfogyasztás fontosságával.

Interaktív élményállomásokon keresztül kipróbálhatták a tehénfejést, virtuális szemüvegen keresztül tejszív matricát ragaszthattak tejtermékekre valamint feladatokat oldhattak meg tableteken.

A gyerekek nagyon élvezték és új ismeretekkel gazdagodtak a nap folyamán!

Categories:

Related Posts

Dami Évzáró Koncert, 2026.06.15.
Sok mosoly, zene, izgalom és büszke pillanat kísérte az idei évzáró koncertet. A 2025/2026-os tanév
Aldi nő futógála
Iskolánk részt vett a júniusi ALDI női futógálán is. Ezúttal 15-en mentünk, diákok, szülők és
Benchmark angol verseny
Tankerületi, angol nyelvi versenyen vettek részt diákjaink a Fóti Garay János Általános Iskolában 2026.05.15-én. A