Május 6.-án iskolánk ismét képviseltette magát a VII. Tápió menti népdaléneklési versenyen, Tápiószelén. A napot koszorúzással kezdtük, mellyel Bartók Bélára emlékeztünk. A verseny után pedig megnézhettük a Blaskovich Múzeumot. Két produkcióval álltunk színpadra.
Először Csámpai Dóra első osztályos tanulónk énekelt tápiószecsői gyerekdalokat. Dóri első szólóéneklését Bronz minősítéssel jutalmazták.
A Dami Pacsirtáktól tóalmási népdalcsokrot hallhattunk. Pacsirtáink először énekeltek így együtt. A tagjai: Harmati Réka, Kristóf Szilvesztra, Neuser Edina, Szilágyi Dorina 6.a osztályos, Csámpai Gréta, Kovács Lujza, Németh Eszter 7.b osztályos tanulók. Pacsirtáink Ezüst minősítést szereztek.
Gratulálunk a résztvevőknek!
Felkészítőtanár: Lukácsné Pásztor Zsuzsanna
(Fotók: Bálint Bianka)







